Hizmetlerimiz


Firmamız, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir!

MONORAY ve GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ PROJELENDİRME

Vinç kurulumu yapılacak yerin (fabrika-depo-çelikhane vs..) ihtiyaçlarını belirlemek için keşif hizmeti vermekteyiz. Marmara bölgesinde merkez ofis olarak keşif işlemlerini kendimiz yapmaktayız, diğer bölgelerde bölge bayilerimiz aynı hizmeti vermektedir. Keşif işlemi bittikten sonra müşteri ihtiyacına uygun monoray, tek kiriş, çift kiriş köprü vinç proje ve teklifi sunmaktayız. Ayrıca portal vinç ve pergel vinç projeleri de yapmaktayız.

MONORAY ve GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ MONTAJI

Monoray vinç, tek kiriş-çift kiriş köprü vinç, portal vinç, pergel vinç proje ve anahtar teslimi kurulum yapmaktayız. Vinç kurulumunda tecrübeli ekibimizle vinç sisteminizin güvenle montajını yaptıktan sonra, test işlemleri bittikten sonra teslimini yapmaktayız.

ELEKTRİKLİ VİNÇ TAMİR ve BAKIMI

Her türlü vinç tamir ve bakım hizmetleri verilir. Vinç konusunda tecrübeli teknik kadromuzla, vinçlerinizin tamir ve bakımını üstleniriz. Vinç atölyemizde her türlü vincin tamirini yapmaktayız.

Sipariş ve Ödeme

Siparişlerinizi telefon, faks veya email yoluyla gönderebilirsiniz. Ödeme peşin, banka havalesi veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Teslimat ve Garanti

Ödemesini yaptığınız elektrikli vinci piyasa koşullarında en uygun şekilde gönderisini kargo veya yük üstü parsel şeklinde yapmaktayız.

Servis ve Bakım

Firmamız, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir. Satmış olduğumuz ürünlerin tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.