Hakkımızda

20 yıldır Gebze bölgesinde kurulu olan firmamız ülkemiz sanayisine muhtelif kapasitelerde elektrikli vinç ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Elektrikli monoray köprü vinçlerin yanı sıra, raylı sistem köprülü vinçler, portal ve pergel vinç satış ve kurulumu serviste seçkin kadromuzun katkılarıyla yapmaktayız. Buna ilaveten manyetik kaldırma ekipmanları, personel yükseltme platformaları ve transpalet satışlarımız da mevcuttur.

Uzun yıllar boyunca vinç sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyacına yönelik projelerle ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmetimiz devam etmektedir.

Vinç sistemlerinin yanı sıra, demir çelik, döküm, tersane gibi bazı sektörlerde personel güvenliği için vazgeçilmez olan uzaktan kumandaları da satmaktayız. Şayet personelinizin çalışma koşulları manuel vinç kullanılarak tehlike arz ediyor ise uzaktan kumandalarımız ideal bir çözümdür.

Haberler ve Duyurular

12 Nisan 2011
1,2,3,5 ton elektrikli vinçler
1 ton, 2 ton, 3 ton, 5 ton kapasiteli yeni elektrikli vinçler stoğumuza gelmiştir. Çok cazip fiyat ve ödeme koşullarında elektrikli vinç almak için bizi arayın.

 

29 Temmuz 2010
32 Tonluk Arabalı Vinç
32 Ton kaldırma kapasiteli, elektrikli köprü vinç tesmilatı gerçekleştirildi.

 

26 Şubat 2010
Pergel Vinç
Tesis içi, 5 ton kaldırma kapasiteli, pergel vinç teslimatı gerçekleştirildi.

 

16 Mayıs 2009
50 Tonluk Arabalı Vinç
50 Ton kaldırma kapasiteli elektrikli vinç teslimatı yapıldı.

Sipariş ve Ödeme

Siparişlerinizi telefon, faks veya email yoluyla gönderebilirsiniz. Ödeme peşin, banka havalesi veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Teslimat ve Garanti

Ödemesini yaptığınız elektrikli vinci piyasa koşullarında en uygun şekilde gönderisini kargo veya yük üstü parsel şeklinde yapmaktayız.

Servis ve Bakım

Firmamız, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir. Satmış olduğumuz ürünlerin tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.