Vinç Uzaktan Kumandaları

6 HAREKETLİ VİNÇ UZAKTAN KUMANDASI

TEKNİK ÖZELLİKLER

Buton Sayısı

6

Voltaj

380V/220V/24V/12V

Transmitter Sayısı

1 Adet

Çalışma Mesafesi

Açık Alan 800m / Kapalı Alan 400m

Frekans

428-438 MHz

Güvenlik Kodu

32 bit seri numarası ile beraber 128 bit şifreleme.

Çalışma Sıcaklığı

-35ºC’den 75ºC’ye kadar.

Uygulama Alanları

6 yönlü çalışan vinçlerde ve endüstriyel alanlarda.

Batarya

2 adet kalem pil.

Batarya Ömrü

Maksimum 3 ay.

Batarya Güç Sinyali

LED

Garanti

2 Yıl

Birçok sektörde kaldırma ve indirme işlemleri insan hayatı için risk taşımakta ve bu sebepten çeşitli yaralanma, sakat kalma veya ölümle sonuçlanan hadiseler olmaktadır. İş güvenliği ve verimini artırabilmek için manuel yapılan kaldırma indirme işlemlerini uzaktan da kumanda edebilirsiniz.
Vinç uzaktan kumandalarımız; özellikle 6 hareketli elektrikli köprü vinçler için kullanılmakta olup, otomatik kapılar, endüstriyel makinalar ve her türlü kaldırma ekipmanlarında da kullanılabilir.
Çift hızlı 12 hareketli uzaktan kumandalarımız özellikle hassas kaldırma ve indirme işlemlerinde tercih edilmektedir. Hızlı ve yavaş modda çalışmaktadır.

 

Garanti, Teslimat ve Teknik Servis

Kumandalarımız 2 Yıl garantili olup, İstanbul ve Gebze bölgelerinde ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Uzaktan kumandalarımızın kurulumu çok kolaydır, kurulum şeması transmitter üzerinde bulunmaktadır. Diğer bölgelerde telefon desteği ile kurulumu yapılır.

Siparişleriniz en kısa sürede Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir.

Ürünlerimizin her türlü yedek parçası stoklarımızda mevcuttur.


 

Sipariş ve Ödeme

Siparişlerinizi telefon, faks veya email yoluyla gönderebilirsiniz. Ödeme peşin, banka havalesi veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Teslimat ve Garanti

Ödemesini yaptığınız elektrikli vinci piyasa koşullarında en uygun şekilde gönderisini kargo veya yük üstü parsel şeklinde yapmaktayız.

Servis ve Bakım

Firmamız, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir. Satmış olduğumuz ürünlerin tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.